Slováci sa počas koronakrízy začali viac zaoberať tým, čo doma jedia a študovať zloženie svojho jedálnička. Máme pre vás dobrú správu. Ak aj vy patríte k maškrtníkom, skúste to s pudingom, ktorý je obohatený o kvalitné proteíny, pridajte k nemu trochu čerstvého ovocia a hurá – zdravá maškrta je na svete.

Na trhu s pudingami sa objavila zaujímavá novinka. Puding obohatený o 22% proteínu – kazeín, s postupným uvoľňovaním aminokyselín. Ocenia ho aktívne deti, ich rodičia, ale aj športovci a predovšetkým všetci milovníci pudingov na rôzne spôsoby. Chutí výborne a vyberať môžeme z dvoch príchutí vysoko kvalitného a lahodného Proteín Pudingu Vanilka s extraktom z vanilky Bourbon alebo Proteín Pudingu Kakao s obsahom kakaa.

Proteínový dezert

„Naším cieľom je ponúknuť aj alternatívu dezertov s benefitom. Proteín puding je náš vlastný vývoj a vďaka jeho zloženiu môžeme povedať, že je aj prvým práškovým pudingom na slovenskom trhu, ktorý obsahuje mliečny proteín kazeín, pričom si zachováva tradičnú chuť pudingu,“ hovorí Dominika Hoellerer, Product Manager v spoločnosti Dr. Oetker a dodáva: „Pri vývoji tohto výrobku sme brali ohľad predovšetkým na nové trendy a novo vzniknuté požiadavky spotrebiteľov, ktorí čoraz častejšie siahajú po vysokokvalitných potravinách obohatených o funkčné benefity.“

Zdravá dobrota

Ako sme už spomenuli, Proteín Puding má výbornú a lahodnú chuť a obsahuje 22 % mliečneho proteínu – kazeínu – s postupným uvoľňovaním aminokyselín. Kazeín prispieva nielen k udržaniu zdravých kostí, ale aj k rastu a udržaniu svalovej hmoty. Proteín Puding je ideálny na prípravu dezertov pre deti a tiež pre tých, ktorí preferujú zdravý životný štýl.

Jednoduchšie to byť nemôže

Podobne, ako ostatné pudingy značky Dr. Oetker, aj puding obohatený o proteíny pripravíte veľmi jednoducho. Stačiť vám bude 300 ml mlieka, rastlinného nápoja alebo vody – záleží len od vás, čo pri varení preferujete. Jedno balenie vystačí na dve lahodné porcie. Vyskúšajte kombinovať s čerstvým ovocím, orechmi či Toppingom. Fantázii sa medze nekladú.

Pre milovníkov chladených dezertov odporúčame vyskúšať aj rovnako „namokaný“ High Protein Pudding Vanille a High Protein Pudding Schoko Dr. Oetker s vysokým podielom bielkovín. Obsahuje až 40 gramov hodnotného mliečneho proteínu - kazeínu, s postupným uvoľňovaním aminokyselín, vďaka čomu je známy aj ako nočný proteín. Navyše je s nízkym obsahom tuku a bez pridaného cukru.

                     

Viac informácii o produktoch Dr. Oetker nájdete na www.oetker.sk. Prajeme vám dobrú chuť!    

          

   Proteín Puding Vanilka 35 g, 0,75 - 0,79 €           Proteín Puding Kakao 40 g, 0,75 - 0,79 €

Vyskúšajte recept z dielne Dr. Oetker:  

https://www.youtube.com/watch?v=F_TYto4nkd8&feature=emb_logo

Zdroj a foto: PR článok